Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5