Titles you rated
Tokyo!Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0