Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5