Movies
Ratings
234
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 3.5
High & Low The MovieRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Ju-on: The Final CurseRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0