Movies
Ratings
392
ChefRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Vera CruzRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0