Movies
Ratings
230
I Can SpeakRated ★ 5.0
Mr. HolmesRated ★ 1.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
War RoomRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 0.5
DrumlineRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
More than BlueRated ★ 1.0