Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0