Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5