Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0- Kid CopRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0