Titles you rated
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0