Movies
Ratings
25
Sing StreetRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5