Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0