Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0