Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0