Titles you rated
 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.5 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.5
 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
 Doctor WhoRated ★ 3.0 Doctor WhoRated ★ 3.0
 DoctorsRated ★ 3.5 DoctorsRated ★ 3.5
 Doctor WhoRated ★ 3.0 Doctor WhoRated ★ 3.0
 Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0 Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
 Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0 Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
 Nodame CantabileRated ★ 3.0 Nodame CantabileRated ★ 3.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5 Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
 Game of ThronesRated ★ 4.0 Game of ThronesRated ★ 4.0
 Game of ThronesRated ★ 3.5 Game of ThronesRated ★ 3.5