Series
Ratings
64 Better Late Than SingleRated ★ 4.0 Better Late Than SingleRated ★ 4.0
 Behind Her EyesRated ★ 3.0 Behind Her EyesRated ★ 3.0
 Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.0 Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.0
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 UsokonRated ★ 3.0 UsokonRated ★ 3.0
- timelesz project -AUDITION-Rated ★ 3.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Her Private LifeRated ★ 3.5 Her Private LifeRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 Digimon AdventureRated ★ 5.0 Digimon AdventureRated ★ 5.0
 New HeartRated ★ 4.0 New HeartRated ★ 4.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
 The Princess's ManRated ★ 4.0 The Princess's ManRated ★ 4.0
 The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5 The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
 Love in the MoonlightRated ★ 3.5 Love in the MoonlightRated ★ 3.5
 Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0 Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
 A Love So BeautifulRated ★ 3.5 A Love So BeautifulRated ★ 3.5
 Some Day or One DayRated ★ 4.5 Some Day or One DayRated ★ 4.5
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5