Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0