Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0