Series
Ratings
13
I Live AloneRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0