Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0