Titles you rated
Point BreakRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 0.5
Ghost RiderRated ★ 0.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 0.5