Series
Ratings
73
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0