Titles you rated
Silent HillRated ★ 3.0
HimRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
OkasanRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0