Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0