Titles you rated
MirandaRated ★ 0.5
The Vampire DiariesRated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Ghost Pang PangRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 2.0