Movies
Ratings
47
GodzillaRated ★ 0.5
FuryRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0