Movies
Ratings
309
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0