Series
Ratings
32
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0