Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5