Movies
Ratings
776
BladeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 2.0- Scary HouseRated ★ 0.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Poseidon RexRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.5
Scream 3Rated ★ 3.5