Titles you rated
Inside MenRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5