Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Dolores ClaiborneRated ★ 4.5
The PeacemakerRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0