Series
Ratings
57
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5