Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0