Movies
Ratings
158
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5