Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0