Movies
Ratings
368
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0