Titles you rated
Black SummerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Dark HoleRated ★ 2.0
UploadRated ★ 4.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
The LeftoversRated ★ 3.0
The LeftoversRated ★ 3.5- The LeftoversRated ★ 3.0
Problem Child in HouseRated ★ 4.0
South Korean ForeignersRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.5
DevsRated ★ 5.0
Reality ZRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0