Movies
Ratings
364
FrozenRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5