Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5