Series
Ratings
180
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Man to ManRated ★ 2.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0