Movies
Ratings
747
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5