Movies
Ratings
63
ReminiscenceRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5