Series
Ratings
84
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0