Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 4.0