Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
CatsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
A Special LadyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0