Titles you rated
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Intolerance: Love's Struggle Throughout the AgesRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
The Birth of a NationRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0