Movies
Ratings
205
ColombianaRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 4.0
White Men Can't JumpRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0