Series
Ratings
18
The ChairRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
The Bletchley CircleRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5