Movies
Ratings
394
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0